VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


Design doors

moderní a elegantní řešení pro vestavěné skříně

Potřebujete přizpůsobit vzhled vestavěné skříně svému interiéru?

Design doors je pro Vás tím pravým řešením. Jedná se o novinku na trhu, která využívá pro výplně dveří kombinaci půhledného skla a samolepicí tapety. Přední strana dveří Design doors je lesklá, odolná proti poškrábání a snadno udržovatelná. Z vnitřní strany dveří je bezpečnostní folie, která chrání sklo proti roztříštění. Mezi tyto dvě vrstvy se vkládá samolepicí folie s natištěným motivem.

S dveřmi Design doors budete mít svou vestavěnou skříň jedinečnou. Můžete si vybrat ze široké nabídky motivů, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii, nebo dodat vlastní fotografii či vektorovou grafiku podle svého vkusu. Jedinou podmínkou je dostatečně kvalitní obrázek. Motivy je možné poměrně snadno vyměnit za jiné a změnit tak ve chvíli ráz celé místnosti.

Pro kompletní fotogalerii Design doors klikněte zde.

Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors

Design doors je skvělá alternativa pro ty, kteří mají rádi moderní prvky v interiéru. Design doors povznesou vestavěnou skříň na designový doplněk jakékoli místnosti. Své uplatnění najdou jak v obývacích místnostech, ložnicích a předsíních, tak i v kancelářích a dalších prostorách určených pro styk s klienty. Perfektně se hodí i do dětských pokojů, kde doladí atmosféru místnosti určené pro hry dětí.

Ukázky realizací naleznete ve fotogalerii vestavěných skříní.

Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors Vestavěné skříně - Design doors

Jak objednat vestavěnou skříň nebo zakázkový nábytek?

Můžete nás navštívit v našem studiu vestavěných skříní. Prodejci Vám nejen poradí, ale i zdarma vypracují grafický návrh a cenovou nabídku. Můžete si i prohlédnout vzorové kalkulace s nabídkou nejčastějších variant vestavěných skříní nebo zaslat poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře pro individuální kalkulace. Na základě poptávky vám zašleme cenovou nabídku skříně na míru a po dohodě i 3D návrh zdarma. Skříně na míru dodáváme s krátkou dodací lhůtou 14-21 dní.

Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 303 407, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ