VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


AR DEKOR, o nás, historie společnosti

vestavěné skříně na míru, dětské pokoje, zakázkový nábytek...

Firma AR DEKOR byla založena v roce 2008. Naší specializací je výroba, prodej a montáž skříní na míru, vestavěných skříní a široká zakázková výroba nábytku. Od samého počátku naší činnosti vždy usilujeme o maximální vstřícnost ke všem zákazníkům.

Garantujeme vysokou kvalitu všech dodávaných nábytkových výrobků a poskytovaných služeb. Pracujeme pouze s prověřenými materiály, které jsou zpracovány na moderních strojích s vyspělou technologií dřevoobrábění. Kanadské systémy pro výrobu dveří mají 30-ti letou tradici a jsou zárukou dlouhodobé životnosti bez jakýchkoli závad. Naši technici jsou školení profesionálové s dlouhodobou praxí ve výrobě zakázkového nábytku.

AR DEKOR, skříně na míru, vestavěné skříně AR DEKOR, skříně na míru, vestavěné skříně AR DEKOR, skříně na míru, vestavěné skříně AR DEKOR, skříně na míru, vestavěné skříně

Naše hlavní zaměření = vestavěné skříně na míru

Vyrábíme i zakázkový nábytek na míru

Kromě skříní na míru a vestavěných skříní vyrábíme široký sortiment ostatního nábytku v mnoha barevných variantách, vše dle individuálních potřeb zákazníka. Jde zejména o:

  • věšákové a obývací stěny
  • botníky
  • komody
  • psací stoly
  • postele s úložným prostorem a další...

Jak objednat vestavěnou skříň nebo zakázkový nábytek?

Můžete nás navštívit v našem studiu vestavěných skříní. Prodejci Vám nejen poradí, ale i zdarma vypracují grafický návrh a cenovou nabídku. Můžete si i prohlédnout vzorové kalkulace s nabídkou nejčastějších variant vestavěných skříní nebo zaslat poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře pro individuální kalkulace. Na základě poptávky vám zašleme cenovou nabídku skříně na míru a po dohodě i 3D návrh zdarma. Skříně na míru dodáváme s krátkou dodací lhůtou 14-21 dní.

Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 303 407, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ