VZOROVÉ KALKULACE
Příklady cenových kalkulací
ZÁRUKA KVALITY
Až 20 let na rámy a posuvné mechanizmy
JAK OBJEDNAT
Nezávazná poptávka a kontakty


Nábytek na míru

zakázkový nábytek na míru, dětské pokoje, ložnice...

Skříně na míru a nábytek do každého prostoru

AR DEKOR vyrábí vestavěné skříně a zakázkový nábytek na míru na základě dlouholetých zkušeností. Nad rámec specializace na skříně na míru zajišťuje i další výrobu nábytku a vybavení na míru. Vestavné skříně na míru a zakázkový nábytek dodává v široké nabídce materiálů i barevných variant a v rozměrech přesně přizpůsobených konkrétnímu prostoru.  Nábytek tak výrazně přispívá k většímu pohodlí a kvalitě bydlení a stává se vysoce estetickým doplňkem interiéru.

Nabízený sortiment zakázkového nábytku na míru:

Vestavné skříně a zakázkový nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka. U každé realizace klademe důraz především na maximální vstřícnost a kvalitu nábytkového provedení.


Jak objednat vestavěnou skříň nebo zakázkový nábytek?

Můžete nás navštívit v našem studiu vestavěných skříní. Prodejci Vám nejen poradí, ale i zdarma vypracují grafický návrh a cenovou nabídku. Můžete si i prohlédnout vzorové kalkulace s nabídkou nejčastějších variant vestavěných skříní nebo zaslat poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře pro individuální kalkulace. Na základě poptávky vám zašleme cenovou nabídku skříně na míru a po dohodě i 3D návrh zdarma. Skříně na míru dodáváme s krátkou dodací lhůtou 14-21 dní.

Kontaktujte nás na INFOLINCE 775 303 407, nebo využijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ